2. nedelja po Božiču

• četrtek: sv. Hadrijan, opat;
  • petek: sv. Gregor Niški, škof in cerkveni učitelj;
  • sobota: sv. Pavlin Oglejski, škof;
  • nedelja: Jezusov krst; godujesv. Tatjana, mučenka.

• ponedeljek ob 8.00:              + starši in brat Jože Sedej (Izgorje)

ob 18.00:                      + Janez Košir (Tabor 8), obl.

+ Nuša in Marija Strlič

• torek ob 7.00:                        + Viktor Maček, ter sinova Boris in Jože

V priprošnjo Materi Mariji za Alpino

• sreda ob 18.00:                      + Stanislav Jurca, obl.

+ Francka in Cigale

• četrtek ob 18.00 (Dobr.):       + Anton Kopač, 7. dan

+ Ignac Možina, obl., ter Klavdija in Barbara Čurič

+ Jakob Dolinar, obl.

• petek ob 18.00:                     + Zdenka Topolnik, 7. dan

+ Marko Čar, 20. obl.

+ Valentin Zdravko Pišljar, 19. obl.

• sobota ob 8.00:                     + Pavla Modrijan, obl., in Andreja Mlakar

+ Frančiška in Leopold Seljak, obl.

• nedelja ob 7.00:                   + Venceslav Cankar, obl., ter starši in brat

+ Frančiška in Anton Oblak

+ Franc in Marija Bogataj

ob 9.00:                        + Majda Jesenko, 7. dan

+ Gabrijel Vegelj, 10. obl.

+ starši in brat Kogovšek (Izgorje)

V ponedeljek in nedeljo bodo svete maše v župnijski cerkvi, ostale dneve v kapeli.

Danes je tretji sveti večer, zato naj se družina zbere k skupni molitvi, ter pokadi in pokropi prostore svojega doma.

V tem tednu bo zopet redni verouk in mladinska srečanja.

Jutri bo praznik Gospodovega razglašenja ali Svetih treh kraljev. Praznični sveti maši bosta ob 8. in 18. uri. Vsi veroučenci pridite k večerni sveti maši. S seboj prinesite adventne hranilnike z denarjem za vaše revne vrstnike po svetu. Tudi trikraljevski koledniki bodo pri tej sveti maši prinesli dar za misijone, ki ste ga darovali. V imenu prejemnikov pomoči vsem Bog povrni!

V ponedeljek ob 19. uri bo srečanje misijonske skupine, ob 20. uri pa redakcije Glasa sv. Martina.

V sredo ob 20.30 bo srečanje mlajše zakonske skupine, v četrtek ob 20. uri pa starejše zakonske skupine.

Prihodnjo nedeljo pri sveti maši ob 9. uri bo slovesen sprejem novih ministrantov. Zato bodo obvezne ministrantske vaje za nove ministrante v četrtek ob 18.30 v župnijski cerkvi, za vse ministrante pa v petek ob 18.30 prav tako v župnijski cerkvi.

Župnik bo bolnike in ostarele po domovih obiskoval v petek dopoldne, g. kaplan pa v soboto dopoldne.

V soboto ob 20. uri bo srečanje zakonske skupine DIŽ.

Prihodnjo nedeljo ob 19. uri se v našem župnišču začne tečaj priprave na zakon. Pari, ki se želite poročiti v roku dveh let, se pridružite temu tečaju.

Za mesec februar so samo še štiri prosti mašni nameni, pobiram tudi že mašne namene za mesec marec.

Letos bo župnijsko romanje v Srbijo in Severno Makedonijo od 25. do 29. aprila. Natančnejši program si oglejte v Glasu sv. Martina. Prijave že sprejemam v župnijski pisarni. Za otroke in mladino bo cena s popustom.