^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

16. nedelja med letom

23.7.2017

Danes je 16. nedelja med letom, tudi Krištofova nedelja. Vsem šoferjem želimo srečno vožnjo. Po sveti maši bo blagoslov avtomobilov. God sv. Krištofa, mučenca, bo v ponedeljek, v torek bo godoval sv. Jakob Starejši, apostol, v sredo sv. Joahim in Ana, starša Device Marije, ko bosta sveti maši ob 9.00 in ob 17.00 na Ledinici. Maševal bo letošnji novomašnik Gabriel Kavčič iz Ledin. V četrtek bodo godovali sv. Gorazd, Kliment in drugi učenci Cirila in Metoda, v soboto se bomo spomnili Marte, sestre Lazarja in Betanije, naslednja nedelja bo 17. med letom, ko bo tudi krščevanje ob 10.30. Priprava na krščevanje pa bo dan prej ob 9.00.

 

V ponedeljek bomo sveto mašo opravili tudi za + Rudolfa Poljanška ob 30. dnevu.

V sredo bo molitev pred Najsvetejšim ob 16.30 na Ledinici. Lepo povabljeni.

V sredo bo na Ledinici tudi darovanje za cerkvene potrebe.

V soboto bodo romarji romarskega društva ŠMAR ob 5.00 v župnijski cerkvi prejeli romarski blagoslov.