^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

15. nedelja med letom

16.7.2017

Danes je 15. nedelja med letom. Hvala za vaše darove, ki ste jih darovali za cerkvene potrebe. V ponedeljek bo godoval sv. Aleš, spokornik, v četrtek sv. Apolinarij, škof in mučenec, v petek sv. Lovrenc iz Brindisija, duhovnik in cerkveni učitelj, v soboto Marija Magdalena, spokornica, naslednja nedelja bo 16. med letom, tudi Krištofova nedelja.

 

Danes bo ob 20.00 v župnišču srečanje romarjev kolesarjev. Lepo povabljeni.

V sredo ste lepo povabljeni k molitvi pred Najsvetejšim uro pred sveto mašo.

Naslednjo nedeljo bo po obeh svetih mašah blagoslov avtomobilov. Če želite, da duhovnik blagoslovi vaše vozilo, počakajte pri njem takoj po maši. V peharček, ki ga bo ob duhovniku nosil ministrant, boste lahko darovali denar za srečno prevožene kilometre, ki ga bomo oddali za akcijo MIVA (za prevozna sredstva naših misijonarjev).

Naslednjo nedeljo bodo pri sveti maši ob 9.00 sodelovali člani ZŠAM Žiri in nekaterih drugih združenj.