^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

12. nedelja med letom

25.6.2017

Danes je 12. nedelja med letom, tudi dan državnosti. V ponedeljek bo godoval sv. Jožefmarija Escriva, ustanovitelj skupnosti Opus Dei, v torek sv. Ema Krška, kneginja, v četrtek bo praznik sv. Petra in Pavla, apostolov, naslednja nedelja bo 13. med letom, tudi nedelja Slovencev po svetu.

 

V tem tednu bomo imeli v župniji oratorij za 104 otroke. Otroci naj bodo v ponedeljek pred župniščem že ob 8.30. S seboj naj imajo tudi copate za v telovadnico. Molimo za lep teden. Še posebej ste k molitvi povabljeni v sredo uro pred sveto mašo.

V četrtek bodo škofje posvečevali novomašnike:

 

ŠKOFIJA KOPER - Gabriel KAVČIČ, roj. 9. 1. 1993, iz župnije Ledine

NADŠKOFIJA LJUBLJANA- Tine POVIRK, roj. 5. 6. 1991, iz župnije Ihan

IZ REDOVNIH SKUPNOSTI- kapucin br. Luka MODIC OFMCap, roj. 2. 6. 1980 iz župnije Bloke

Molimo za njihovo stanovitnost in za nove duhovniške in redovniške poklice.

 

ŠMAR vabi: " Razstava ilustracij v zvoniku je na ogled še danes do 12.00."