^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

11. nedelja med letom

18.6.2017

Danes je 11. nedelja med letom. V ponedeljek bo godoval sv. Nazarij, prvi koprski škof, v sredo sv. Alojzij Gonzaga, redovnik, v petek bo Srce Jezusov, v soboto se bomo spominjali rojstva Janeza Krstnika, naslednja nedelja bo 12. med letom.

 

Hvala za vaše današnje darove za cerkvene potrebe.

Prejšnji teden smo puščici obeh maš oddali za Mozambik. Zbrano je bilo 600,07 eura.

Danes bo po deseti maši v galeriji v zvoniku otvoritev razstave Bojane Dimitrovski. Vabi romarsko društvo ŠMAR.

V petek bo ob 19.15 v kapeli v župnišču blagoslov klekljanega križevega pota, ki je vložen v okenska stekla, ter novega stojala za zvonce, na katerih se pritrkovalci učijo pritrkavanja. Lepo povabljeni.

V soboto bo sveta maša na Goropekah, prav tako pa tudi sveta maša naslednjo nedeljo ob 9.00.

V soboto bo ob 9.15 priprava na krščevanje, ki bo naslednjo nedeljo ob 11.00. V soboto bomo maševali tudi za romarje kolesarje in ostale romarje na Kureščku ob 13.00.

OKLIC: Poročiti se želita Nejc Hribar, samski, tiskar, sin Jožeta in Klavdije, rojene Dokl, rojen 20.3.1993 v Ljubljani, biva Češminova 3, župnija Ihan in nevesta Patricija Oblak, samska, ekonomski tehnik, hči Vitala in Vesne, rojene Cankar, rojena 24.3.1993 v Kranju, biva Selo 19 župnija Žiri. Komur je znan kak zadržek, ga je dolžan naznaniti. Paru želimo veliko Božjega blagoslova.