^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

7. nedelja med letom

19.2.2017

Danes je 7. nedelja med letom. V torek bo godoval sv. Peter Damiani, škof in cerkveni učitelj, v sredo bo praznik Sedeža apostola Petra, v četrtek bo godoval sv. Polikarp, škof in mučenec, v petek sv. Matija, apostol, naslednja nedelja bo 8. med letom.

Hvala za vse darove, ki ste jih danes namenili za cerkvene potrebe.

V ponedeljek bomo sveto mašo opravili tudi za + Bojana Štremflja ob 7. dnevu. Ta dan bo ob 18.45 tudi srečanje Svetopisemske skupine.

V sredo ste lepo povabljeni k molitvi uro pred sveto mašo. Sveto mašo bomo opravili tudi za + Cvetko Poljanec ob 30. dnevu.

V soboto bomo sveto mašo opravili tudi za + Antonijo Pivk ob 30. dnevu. Ob 9.00 bo tudi priprava na krščevanje, ki bo naslednjo nedeljo ob 10.00.

V župnišču lahko naročate svete maše za mesec maj.

Od 15.2. do 24.3. poteka razpis za vpis otrok v Vrtec pri Sv. Ani-Žiri. Razpis si lahko ogledate na oglasni deski v cerkvi, na oglasni deski v vrtcu in na internetni strani župnije Žiri. Prosimo, da o njem obvestite starše, ki potrebujejo varstvo za njihove otroke.