^Na vrh

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Marija, Božja mati - Novo leto - dan miru

1.1.2017

Danes je praznik Marije, Božje Matere, novo leto, dan miru. Jutri bosta godovala sv. Bazilij Veliki in sv. Gregor Nacianški, škofa in cerkvena učitelja, v petek bo Gospodovo razglašenje, sveti trije kralji, tudi prvi petek, ko bova z gospodom Jakobom obhajala bolnike in starejše, v soboto bo prva sobota, naslednja nedelja bo nedelja Jezusovega krsta, ko bomo ob 19.00 začeli predzakonski tečaj.

V ponedeljek verouka ne bo. Sveto mašo bomo ta dan opravili tudi za + Frančiško Lukančič ob 30. dnevu. Ob 18.45 pa bo srečanje Misijonske skupine.

V torek bo ob 17.00 srečanje 3-6 letnih otrok.

V sredo ste lepo povabljeni k molitvi in češčenju Najsvetejšega uro pred sveto mašo. Sveto mašo bomo ta dan opravili tudi za + Nandeta Cigaleta ob 7. dnevu, ki je umrl v Nemčiji. Ob 18.45 pa bo srečanje redakcije Glasa Sv. Martina.

V soboto bo ob 17.00 srečanje Župnijskega pastoralnega sveta.

V župnišču lahko naročate svete maše za mesec marec 2017.