18.9.2016
Danes je 25. nedelja med letom-tudi nedelja svetniških kandidatov. V ponedeljek bo godoval sv. Januarij, škof in mučenec, v torek bodo godovali sv. Andrej Kim Taegon, duhovnik in drugi korejski mučenci, v sredo bo praznik sv. Mateja, evangelista, v četrtek bo godoval sv. Mavricij, mučenec, v petek sv. Pij iz Pietrelcine, redovnik in spovednik, v soboto se bomo spomnili Antona Martina Slomška, naslednja nedelja bo 26. med letom.
Hvala za vse darove, ki ste jih danes darovali za potrebe Cerkve.
Za obnovo cerkve na Dobračevi lahko darujete preko župnijskega TRR-ja ali pa svoj dar oddate v župnišču.
V ponedeljek, 19.9., torej jutri, in v ponedeljek, 26.9., 3., 8. in 9. razred ne bodo imeli verouka. Glede obveznosti, ki bo nadomestila verouk, je župnik obvestil starše.
V ponedeljek bo ob 19.45 v župnišču srečanje Svetopisemske skupine. Ta dan bomo sveto mašo opravili tudi za + Antona Oblaka ob 7. dnevu.
V sredo ste uro pred sveto mašo lepo povabljeni k češčenju Najsvetejšega. Ta dan bomo sveto mašo opravili tudi za + Franca Ranta ob 7. dnevu.
V soboto bo potekalo romanje na Brezje. Ob 7.15 bodo romarji pešci prejeli romarski blagoslov, potem pa se bodo odpeljali v Javorje in od tam odšli na pot. Sveta maša na Brezjah pri Marijinem oltarju bo ob 17.45.
V soboto bo ob 9.00 tudi priprava na krščevanje, ki bo naslednjo nedeljo ob 10.30.
V soboto bo ob 19.00 v župnijski cerkvi koncert v organizaciji Orgelskega društva. Lepo povabljeni.
Naslednjo nedeljo bo sveta maša ob 9.00 na Breznici.
V župnišču lahko še vedno naročate svete maše za mesec december.