2. postna nedelja

• četrtek: sv. Justina, redovnica;
  • petek: sv. Kristina, mučenka;
  • sobota: sv. Matilda, kraljica;
  • nedelja: 3. postna nedelja – papeška nedelja; godujesv. Ludovika de Marilac, redovnica.

• ponedeljek ob 7.00:               V dober namen (romarji – Sveta dežela)

Za blagoslov naše župnije

• sreda ob 18.00:                      + Anton Beovič st., obl.

+ Marija Jemec, obl.

• četrtek ob 18.00 (Dobr.):       + Anton Selak, 7. dan

+ Gregorač, starši Oblak in Anton Šentej

+ Pešič in Prek

• petek ob 18.00:                     + starši, brat in sestra Dolenec

+ Alojzija Novak in Stanislav

• sobota ob 8.00:                     + Ana Petrovčič, obl.

+ Ciril Alič

• nedelja ob 7.00:                   + Janez Otrin, obl.

+ Martina Gregorač

ob 9.00:                         + starša Anton in Marija Naglič, hčerka Mateja, ter za zdravje in srečo v družini

+ Vida Košir, obl., in Milka Lazar, obl.

Med tednom bodo svete maše v kapeli, le v nedeljo v župnijski cerkvi.

Danes ob 18. uri povabljeni h križevem potu v župnijsko cerkev, ki ga bo vodila molitvena skupina.

Od ponedeljka do srede bo župnik na duhovnih vajah, zato se v teh dneh v nujnih primerih obračajte na g. kaplana.

V ponedeljek bo sveta maša izjemoma zjutraj ob 7. uri, v torek pa doma ne bo svete maše.

V sredo ob 20.30 bo srečanje Četrte zakonske skupine, v četrtek ob 20. uri pa Starejše zakonske skupine.

V petek ob 18. uri bo v kapeli križev pot, ki ga bodo vodili naši birmanci. Ker je to neposredna priprava na birmo, h križevem potu vabljene celotne družine birmancev.

Ob dnevih Škofjeloškega pasijona bo v naši župnijski kapeli predstava o patru Romualdu, ki je bil začetnik Škofjeloškega pasijona. Predstava bo v petek ob 19. uri. Lepo povabljeni!

V soboto ob 18. uri bo v župnišču prvo srečanje oratorijskih animatorjev. Vsi dosedanji animatorji lepo povabljeni!

Prihodnjo nedeljo bo pri obeh svetih mašah »ofer« za poplačilo obnove župnijske cerkve. Hvala tudi enemu neimenovanemu darovalcu, ki je v tem tednu daroval v ta namen. Vsem Bog povrni!

Prihodnjo nedeljo ob 9. uri bo družinska sveta maša. Sodelovanje pripravite veroučenci in starši 9. razreda.

Prihodnjo nedeljo ob 10. uri bo romarsko društvo ŠmaR v zvoniku pripravilo odprtje razstave, kjer se nam bodo predstavili člani likovne sekcije KUD Trata Gorenja vas pod vodstvom akademske slikarke Maje Šubic.

V župnijski pisarni pobiram prijave za župnijsko romanje v Severno Makedonijo in za župnijsko poldnevno postno romanje v Smlednik in okolico, ki bo v nedeljo, 15. marca, popoldne.

Vabljeni na letni koncert, ki ga prireja Moški pevski zbor Alpina, z naslovom Kaj dela David B. Prireditev bo danesob 19. uri v dvorani DPD Svoboda Žiri. Vstop prost. Lepo povabljeni!